Edzőtermek Budapesten - Te hova jársz?

Számos fitness terem létezik már Budapesten, és ahány terem, annyi szokás.
Neked melyik a kedvenced? Hova jársz és miért? Oszd meg tapasztalataidat.

Sziasztok!
Kíváncsian várom, hogy miképpen bővül és alakul ez az oldal. Nos, igen, számos fitness terem létezik Budapesten. Én már közel egy évtizede edzek rendszeresen, több sportágat is kipróbáltam, ezek mellé erősítettem, majd a sport befejeztével folytattam a testépítést. Megfordultam vidéken is, de főleg fővárosi konditermekben. Az én “kedvenc” termem egyértelműen a 3. kerületi Team Fitness. Ez az a terem, ahol mindig jól érzem magam. Visszajáró vendégük vagyok, pont úgy, ahogy az ismerettségi körömből többen is és a barátaim is, akiket nem mellékesen itt ismertem meg. Szeretem, azt a modern, felszerelt és barátságos környezetet, amit ez a hely biztosít edzés közben. Úgy gondolom áraiban is teljesen korrekt, elérhető. Azt tapasztaltam az itt dolgozók is maximálisan értik a dolgukat. Összességében, két tényező van, amit kiemelnék, és ami miatt tehát számomra ez a top. Az egyik a jó társaság, a másik pedig a modern felszereltség. Ezek nélkül szerintem, mit sem ér egy konditerem és sajnos nem sok helyen tapasztaltam ezt Budapesten belül. Az olyan embereknek ajánlanám főleg, akik igényesek önmagukra és a környezetükre, esetleg családbarát helyet keresnek.

1 Like

Számomra régebben a Fitness2000 volt a kedvencem, a mai napig kultusza van ennek a helynek, amiért sok nyertes testépítők törzshelye is, és ennek ellenére, ha kezdő vagy se(!) néznek le, sőt rögtön kapsz segítséget és tanácsot profiktól.

Összefoglalva: hatalmas terület, minőségi gépek és rengeteg súlyzó, mondhatni a dél-pesti testépítők egyik törzshelye.

1 Like