Hévízi-tó veszélyei

A Hévízi tónál voltam a felnőtt lányommal nem gondoltunk a Hévízi tó veszélyeire két óra hosszát kapaszkodtunk a korlátnál mert nagyon féltünk a tó vizétől de egy idő után mivel mindenki nagyon bátor volt megbékéltünk a gondolattal hogy nem érhet minket baj láttuk hogy talán figyelnek kamerával és a vízimentők hogy ott vannak Nem is volt semmi probléma egyszer csak a már majdnem hazafelé menet nél begörcsölt a lábam a lányom vészkiáltással Jajveszékelve kiabált elvesztettem az egyensúlyomat a görcsös lábammal senki nem segített mindenki kiment a vízből még segítséget se hívtak nagynehezen segítséget kapnunk. a vízimentők sehol nem voltak nagy nehezen elértem a matracot és ott lebegtünk miután egy vendég segített kihúzni a korláthoz utána ezt szóvá tettük a vízimentőknél hogy nincs ott senki. a vezetőségnek jeleztük ezt a problémát de mosolyogva mondta hogy hát elég a három ember az egész tó vizébe aki figyeli a fürdőzőket. Tehát, egy Vízimentő nem volt kint, közölte hogy nem probléma nem kell Kint állniuk csak belülről kell figyelni. De hát esélye se volt arra hogy belülről hallják a sikoltozás t hogy valaki bele akar fulladni. De mindent megmagyaráztak, hogy három Vízimentő elég a hatalmas tóra és semmiféle kamera semmi nem figyeli a fürdőzőknek a jelenlétét, úgyhogy azt hitte az ember hogy biztonságban van és kiderült Sajnos a végén hogy hál Istennek nem rosszul záródott a dolog, de nagyon rossz nyomot hagyott bennünk még kifele menet is remegett a lábam. Örültöltünk hogy túléltük ezt az egészet soha többé nem megyünk ki de nagyon veszélyes a Hévízi tó. A zuhanyzásnál egyáltalán nem volt meleg víz, hideg csapvízbe kellett lefürödni, ezek után megkérdőjeleztük hogy mire szedik azt az 5500 Ft os belépőjegyet. Örültünk hogy túléltük a hatalmas stresszt, ezek után többet soha nem szeretnénk ide menni. A személyzet persze még csak elnézést sem kért.